sklep FINISHDOM.pl         ◇ Partner TopDom

Bramy garażowe – przemysłowe aluminiowe przeszklone DK-PROF

Przemysłowe przeszklone aluminiowe bramy garażowe DK-PROF

Konstrukcja bramy przemysłowej aluminiowej, przeszklonej, wykonana jest z elementów aluminiowych oraz stalowych, ocynkowanych. Płaszcz bramy tworzą panel stalowy ocynkowany montowany w dolnej części bramy oraz montowane nad nim, aluminiowe panele przeszklone zapewniające dopływ światła dziennego. Przeźroczyste elementy paneli wykonane są z poliwęglanu. Bramy przemysłowe aluminiowe wykonywane są na dowolny wymiar do max szerokości 5 m i wysokości 5 m. Sprężyny zastosowane w bramach standardowo obliczone są na 25 000 tys. cykli z możliwością zmiany na 50 000 tys. cykli. W bramach montuje się od 2 do 4 sprężyn skrętnych – w zależności od jej gabarytów.

Wyposażenie standardowe tanowią następujące elementy: Panele aluminiowe przeszklone (anodowane aluminium), panel dolnej sekcji – panel stalowy PPp (biały, brąz), uszczelnienie na całym obwodzie, rygiel , komplet prowadnic pionowych i poziomych, wałek ze sprężynami skrętnymi, okucia, zawiasy, rolki, zabezpieczenie w przypadku pęknięcia linki lub sprężyny. Sterowanie bramą może odbywać się ręcznie lub automatycznie. Bramy przemysłowe aluminiowe, przeszklone, mogą być dodatkowo wyposażone w furtkę serwisową, która umożliwia dostęp do wnętrza bez konieczności otwierania bramy.


Przekrój przetłoczonego panelu DK-PPp

Przekrój aluminiowego panelu przeszklonego

Parametry panelu

Panel DK-PPp wykonany jest z blachy ocynkowanej, pokrytej lakierem poliestrowym.Wypełnienie panelu stanowi pianka poliestrowa. Panel montowany jest jako pierwszy od dołu bramy. Wysokość panelu wynosi 500 mmm lub 610 mm a grubości 40 mm. Zarówno po stronie zewnętrznej jak i wewnętrznej panel posiada strukturze „Stucco”.

Panel aluminiowy przeszklony zbudowany jest z ramy o grubości 40 mm. ściany ramy wykonane jest z anodowanego aluminium o grubości 1,8 mm natomiast wypełnienie stanowi podwójna szyba z poliwęglanu o grubości 3 mm.


Sterowanie automatyczne MFZ
Proponujemy Państwu trzy warianty sterowania napędem bramy przemysłowej.

Wersja półautomatyczna
Sterowanie pracą napędu bramy wykonywane jest automatycznie, za pomocą (sterownika) włącznika ściennego, obsługiwanego ręcznie. Napęd bramy pracuje tylko w przypadku gdy włącznik pozostaje wciśnięty.

Wersja automatyczna
Uruchomienie napędu bramy wykonywane jest ręcznie za pomocą włącznika ściennego (sterownika). Po naciśnięciu włącznika / wyłącznika brama podnosi się lub opuszcza automatycznie. Zatrzymanie pracy napędu następuje automatycznie. W przypadku napotkania przeszkody na drodze płaszcza bramy, następuje zatrzymanie pracy napędu i automatyczny powrót bramy do pozycji otwartej.

Wersja automatyczna z nadajnikiem radiowym
Uruchomienie napędu bramy wykonywane jest drogą radiową za pomocą pilota. W przypadku napotkania przeszkody na drodze płaszcza bramy, następuje zatrzymanie pracy napędu i automatyczny powrót bramy do pozycji otwartej.

Wyposażenie standardowe
Proponujemy Państwu szeroką gamę elementów, podnoszących funkcjonalność oraz estetykę bram przemysłowych.

Sprężyny skrętne
Ocynkowane sprężyny skrętne o wysokiej wytrzymałości, dostosowane do parametrów bramy, ułatwiają przesuwanie się płaszcza bramy.

Zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyn lub linek
W przypadku pęknięcia liny, zabezpieczenie zapobiega niekontrolowanemu opadaniu płaszcza bramy.

Rygiel
Rygiel montowany po wewnętrznej stronie bramy, po zwolnieniu blokady zapobiega otwarciu bramy od zewnątrz.

Prowadzenia
Dzięki zastosowaniu kilku wariantów prowadzenia bramy, istnieje możliwość wyboru optymalnego rozwiązania do rzeczywistych warunków montażu bramy.

Prowadzenia ST
Prowadzenie ST stosowane gdy wysokość nadproża wynosi minimum 350mm. Sprężyny skrętne montowane z przodu przy nadprożu, brama z pojedynczymi prowadnicami poziomymi.

Wzór

Comments are closed.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php52/var/lib/php/session) in Unknown on line 0