sklep FINISHDOM.pl         ◇ Partner TopDom

Bramy garażowe – rolowane DK-PROF

Rolowane bramy garażowe DK-PROF
Bramy rolowane są idealnym rozwiązaniem w szczególności nadającym się do małych pomieszczeń garażowych. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia oraz braku prowadnic sufitowych, zrolowany płaszcz bramy zajmuje minimalną ilość miejsca na nadprożu wewnątrz garażu. Płaszcz bramy schowany jest w estetycznej skrzynce.Kolorystyka

Proponujemy Państwu szeroką paletę kolorystyczną, pozwalającą dopasować kolor bramy rolowanej do elewacji budynku. W ofercie DK-PROF dostępne są zarówno bramy w kolorach drewnopodobnych jak również bramy malowane w wybranych kolorach z palety RAL.


Budowa bramy garażowej rolowanej

Pancerz aluminiowy
Zbudowany z dwuściennych profili aluminiowych z pianką poliuretanową wewnątrz. Mocny, lekki i odporny na warunki atmosferyczne, zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Brama garażowa rolowana DK-PROF jest wykonana w całości z aluminium. Standardowo wyposażona jest w skrzynię umieszczoną na nadprożu, w której znajduje się wał wraz z pancerzem. Brama rolowana posiada pancerz o grubości 18,5 mm wypełniony pianka poliuretanową.

Bezpieczeństwo

Hamulec bezpieczeństwa
Zabezpiecza przed bezwładnym opadaniem pancerza bramy rolowanej w przypadku uszkodzenia silnika.

Korba do awaryjnego otwierania bramy
Korba służąca do awaryjnego otwierania bramy w przypadku braku prądu.

Komplet fotokomórek zewnętrznych
W przypadku wykrycia przeszkody, system zatrzymuje zamykającą się bramę (stosowany ze sterownikiem Axroll).


Sterowanie automatyczne

Silnik SOMFY
Mocne a razem bezawaryjne napędy firmy Somfy zapewnią długotrwałą pracę bramy. Silnik standardowo wyposażony jest w korbę do awaryjnego otwierania bramy.

Pilot
Pilot dwukanałowy do sterowania bramą rolowaną (stosowany ze sterownikiem Axroll).

Wyłącznik kluczykowy
Wyłącznik kluczykowy standardowo montowany od zewnętrznej strony budynku. Umożliwia sterowanie bramą rolowaną za pomocą kluczyka.

Wyłącznik klawiszowy
Służy do sterowania napędem bramy, montowany wewnątrz garażu.

Comments are closed.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php52/var/lib/php/session) in Unknown on line 0