sklep FINISHDOM.pl         ◇ Partner TopDom

Okna aluminiowe – Dako

Potwierdzeniem najwyższej jakości okien DAKO jest certyfikat ift Rosenheim Q-ZERT, gwarantujący, że nasze profile spełniają niezwykle rygorystyczne normy i wymagania dotyczące jakości.

Okna aluminiowe DAKO produkowane są z systemów zewnętrznych z przegrodą termiczną. Są to nowoczesne systemy aluminiowe, służące do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznych zabudowy zewnętrznej. DAKO posiada w swojej ofercie kilka rodzajów systemów zewnętrznych, różniących się pod względem parametrów technicznych i wzornictwa. Systemy te potocznie nazywane są „aluminium ciepłym”.
Seria DAMB-60

DAMB-60 charakteryzuje się niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu przekładek termicznych i uszczelek.

W systemie zastosowano profilowane przekładki termiczne (kształt „omega”) o szerokości 24 mm, wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Uszczelki z EPDM gwarantują dobrą izolację termiczną oraz szczelność na przenikanie wody i powietrza.

Profile systemu mają budowę trójkomorową. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi 60 mm (ościeżnica) i 69 mm (skrzydło). Przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają po zamknięciu efekt jednolitej płaszczyzny od strony zewnętrznej. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien.

System DAMB-60 jest podstawą rozwiązań o podwyższonej izolacyjności termicznej DAMB-60HI.

W ramach tych systemów realizujemy:
- okna rozwierno-uchylne
- okna obrotowe
- okna uchylno-przesuwne
- okna z ukrytym skrzydłem


Seria DAMB-70

DAMB-70 charakteryzuje się rewelacyjnie niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu specjalnych przekładek termicznych i uszczelek.
W systemie zastosowano profilowane przekładki termiczne (kształt „omega”) o szerokości 34 mm, wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Szczelność zapewniają specjalistyczne uszczelki z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego, który gwarantuje odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji oraz bardzo dobrą izolacyjność termiczną.

Profile systemu mają budowę trójkomorową. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi 70 mm (ościeżnica) i 79 mm (skrzydło). Przyjęte głębokości kształtowników dają po zamknięciu efekt jednolitej płaszczyzny od strony zewnętrznej. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien.

System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 21 mm do 57 mm (w skrzydłach okien otwieranych) oraz od 12 mm do 48 mm (w oknach stałych). Tak szeroki zakres grubości wypełnień gwarantuje możliwość stosowania wszystkich typowych i niestandardowych szyb.

System DAMB-70 jest podstawą rozwiązań o podwyższonej izolacyjności termicznej: DAMB-70 HI.

W ramach tych systemów realizujemy:
- okna rozwierno-uchylne
- okna obrotowe
- okna uchylno-przesuwne
- okna z ukrytym skrzydłem


Seria DAMB-86

DAMB-86 to system okienno-drzwiowyo bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. Konstrukcja jego kształtowników posiada 3 warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: ST, SI i AERO. MB-86 to pierwszy na świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Do zalet systemu DAMB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze. Dostępna jest także wersja okien z ukrytym skrzydłem DAMB-86US.

Szerokie przekładki termiczne o nowym kształcie, pozwalające na zastosowanie dodatkowej przegrody w strefie izolacji profili.

Dwukomponentowa uszczelka centralna doskonale uszczelnia i izoluje termicznie przestrzeń pomiędzy skrzydłem i ościeżnicą. Szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich typów szyb, w tym także dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych.

Odwodnienie profili dostępne jest w wersji tradycyjnej lub ukrytej.

W ramach tych systemów realizujemy:
- okna rozwierno-uchylne
- okna obrotowe
- okna uchylno-przesuwne
- okna z ukrytym skrzydłem


Oferujemy fachowy montaż okien na terenie Warszawy i okolic.Zobacz także:

Okna PVC DAKO
Okna drewniane DAKO

Comments are closed.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php52/var/lib/php/session) in Unknown on line 0