sklep FINISHDOM.pl         ◇ Partner TopDom

Okna drewniane – Dako

Potwierdzeniem najwyższej jakości okien DAKO jest certyfikat ift Rosenheim Q-ZERT, gwarantujący, że nasze profile spełniają niezwykle rygorystyczne normy i wymagania dotyczące jakości.

Coraz większa świadomość proekologiczna społeczeństwa sprawia, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie Klientów produktami wytworzonymi z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów.

Seria DDR-92

DDR-92 (Rustical) to bardzo elegancki profil, wyróżniający się ozdobnymi frezowaniami krawędzi zewnętrznych skrzydeł i listew przyszybowych.

Seria DDR-92 stworzona została dla koneserów i miłośników klasyki, a także stylowych wnętrz. Okna idealnie pasują zarówno do zabytkowych budynków jak też nowych domów o stylowej architekturze. Piękna linia, zdobienia, frezowania i łuki, a przy tym najwyższe parametry techniczne sprawiają, że okna drewniane DDR-92 zadowolą najbardziej wymagających Klientów.

Standardowo okna wyposażone są w pakiet trzyszybowy o budowie 4/14/4/14/4. Przestrzeń międzyszybowa wypełniona jest gazem szlachetnym argonem, a współczynnik przenikania ciepła osiąga U=0,6 W/m2K. Zastosowanie takiego pakietu jest możliwe dzięki pogrubieniu profilu do 92 mm, który dzięki swojej grubości jest bardziej energooszczędny i dźwiękoszczelny od tradycyjnego. Współczynnik przenikania ciepła (U) całego okna wynosi od 0,8 do 1,0 W/m2K. W nowym profilu zastosowano dwie uszczelki wykonane z TPE (termoplastycznego elastomeru).

Karta produktu


Seria DDF-92

DDF-92 – Charakteryzuje się znacznie zaokrąglonymi krawędziami profilu oraz listwy przyszybowej, okna drewniane w tej serii mają promień zaokrąglenia 12mm (R-12), co wpływa na ich estetykę jak i dłuższą żywotność powłoki lakierniczej.
Standardowo okna wyposażone są w pakiet trzyszybowy o budowie 4/14/4/14/4, przestrzeń międzyszybowa wypełniona jest gazem argonem, a współczynnik przenikania ciepła U=0,6 W/m2K. Zastosowanie takiego pakietu stało się możliwe dzięki pogrubieniu profilu do 92 mm. Sam profil przez swoją grubość jest bardziej energooszczędny i dźwiękoszczelny od tradycyjnego. Współczynnik przenikania ciepła (U) całego okna wynosi od 0,8 do 1,0 W/m2K. W nowym profilu zastosowano dwie uszczelki wykonane z TPE (termoplastycznego elastomeru).

Karta produktu


Seria DDF-92u

Okna drewniane DDF-92u to znakomity produkt zbudowany w oparciu o okna DDF-92 wyróżnione Złotym Godłem Quality International dla produktu najwyższej jakości.

Okna wyposażone są w:
- ukryte okucia
- elegancką i funkcjonalną klamkę SECUSTIK NEW YORK®.

Produkt idealny do budynków energooszczędnych oraz do termomodernizacji istniejących obiektów. Współczynnik przenikalności cieplnej okien DDF-92u może osiągnąć nawet Uw= 0,8 W/m2K.

PROFIL

- pogrubiony, energooszczędny profil
- najwyższej jakości drewno sosnowe, meranti lub modrzewiowe
- profil zaokrąglenia 12 mm wpływający na żywotność lakieru i estetykę okien
- dwie uszczelki z termoplastycznego elastomeru na obwodzie okna

SZYBA

- potrójny pakiet szybowy
- wypełnienie gazem szlachetnym w standardzie szyba o Ug= 0,6 W/m2K
- szeroki wybór szyb specjalnych, bezpiecznych i samoczyszczących

OKUCIA

- łatwość utrzymania czystości
- regulacja bez użycia narzędzi
- dwa zaczepy antywłamaniowe w skrzydle RU
- mikrowentylacja
- blokada obrotu klamki z podnośnikiem
- blokada rozwarcia
- ciężar skrzydła do 150 kg
- możliwość zwiększania bezpieczeństwa okuć także po zamontowaniu okna

Karta produktu


Seria DDR-68

Jeżeli cenisz ponadczasowy styl i elegancję oraz najwyższej klasy design seria okien DDR-68 jest stworzona dla Ciebie.

DDR-68 (Rustical) – bardzo elegancki profil, wyróżniający się ozdobnymi frezowaniami krawędzi zewnętrznych skrzydeł i listew przyszybowych. Ta seria stworzona jest dla koneserów i miłośników klasyki, a także stylowych wnętrz. Okna DDR-68 idealnie pasują do zabytkowych budynków oraz do nowych domów o stylowej architekturze. Piękna linia, zdobienia, frezowania i łuki, a przy tym najwyższe parametry techniczne sprawiają, że okna drewniane DDR-68 zadowolą najbardziej wymagających Klientów.

Karta produktu

Seria DDF-68

Jeśli poszukujesz powiewu nowoczesności w pięknym i stylowym materiale jakim jest drewno – seria DDF-68 sprosta Twoim oczekiwaniom.

DDF-68 – Charakteryzuje się znacznie zaokrąglonymi krawędziami profilu oraz listwy przyszybowej, okna drewniane w tej serii mają promień zaokrąglenia 12mm (R-12). Taka linia nadaje nowoczesny i przyjemny wygląd.

Karta produktu
Oferujemy fachowy montaż okien na terenie Warszawy i okolic.Zobacz także:

Okna PVC DAKO
Okna drewniane DAKO

Comments are closed.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php52/var/lib/php/session) in Unknown on line 0