sklep FINISHDOM.pl         ◇ Partner TopDom

Zarządzanie Domem Inteligentnym


Trzy zaawansowane systemy sterowania współpracują z produktami DAKO oraz umożliwiają bezprzewodową kontrolę nad urządzeniami domowymi z dowolnego miejsca na świecie.

Inteligentne Systemy Zarządzania Domem pozwalają na komfortowe i bezprzewodowe sterowanie urządzeniami Twojego domu z dowolnego miejsca na świecie! Umożliwiają tworzenie indywidualnych scenariuszy działania dopasowanych do stylu życia oraz dają informację zwrotną pokazującą status urządzeń. Zarządzanie systemem jest intuicyjne i odbywa się za pomocą bezpłatnej aplikacji, działającej na urządzeniach z dostępem do Internetu. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się bezpieczeństwem swojego domu!


Komfort

Otwierające się rano rolety, brama zamykająca się po wyjeździe do pracy – programowanie scenariuszy dla poszczególnych urządzeń sprawi, że mieszkanie w domu będzie jeszcze przyjemniejsze.


Bezpieczeństwo

Upewnij się, że Twój dom jest bezpieczny, nawet jeśli jesteś daleko od niego. Nie pamiętasz czy zamknąłeś bramę? Żaden problem! Aplikacja pozwoli sprawdzić aktualny stan urządzenia i w razie potrzeby umożliwi jego zamknięcie.

Oszczędności

Możliwość zdalnej kontroli stanu urządzeń pozwala dopasować ich położenie do zmieniającej się pogody. Zasunięcie rolet zapobiegnie przegrzaniu pomieszczeń latem, lub wpuści promienie słońca do ogrzania wnętrza zimą.
Wybierz swój Inteligentny System Zarządzania Domem idealnie odpowiadający Twoim potrzebom!

Dako.eu

Comments are closed.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php52/var/lib/php/session) in Unknown on line 0